• Kategorie
  • Szukaj
  • Oczko wodne

Nawet na najmniejszej powierzchni w ogrodzie można stworzyć niewielki zbiornik wodny, który nie tylko będzie na naszej działce namiastką natury, ale również urozmaici wypoczynkową przestrzeń i sprawi, że nabierze ona niewątpliwego uroku. Jeśli jednak chcemy cieszyć się zbiornikiem wodnym przez wiele lat, powinniśmy zadbać, by oczko wodne zostało profesjonalnie przygotowane.

W naszym sklepie można znaleźć między innymi folie do oczek wodnych, które są podstawą ogrodowych akwenów. Przede wszystkim sprawiają one, że dno zbiornika jest dobrze uszczelnione. Oferta naszego sklepu to między innymi folia PVC odporna na takie czynniki atmosferyczne jak promieniowanie UV czy mróz, ponadto doskonale nadaje się ona do klejenia.

Poza tym proponujemy także żebrowane węże do oczek wodnych, które przeznaczone są do wyprowadzania wody na strumienie i kaskady. Węże znakomicie nadają się do użytku z dostępnymi u nas filtrami i pompami. Osobom, które cenią sobie stylowe, stonowane ozdoby przestrzeni ogrodowej, polecamy również przeznaczone do małych akwenów figurki fontannowe.