• Kategorie
  • Szukaj
  • Krystaliczne

Jeżeli chcemy, by znajdujące się w naszym ogrodzie rośliny rozwijały się w prawidłowy sposób, powinniśmy zadbać o to, by zawsze miały one pod dostatkiem konkretnych składników mineralnych. Teoretycznie, wszystkie one powinny być zawarte w glebie, w której rośliny zostały posadzone, doskonale wiemy jednak, że nie zawsze tak się dzieje.

Dlatego zawsze warto mieć pod ręką nawozy krystaliczne, które bogate są we wszelkiego rodzaju niezbędne dla roślin składniki pokarmowe, takie jak azot, żelazo czy mangan. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć produkty odpowiednie do każdego rodzaju roślin. Proponujemy między innymi krystaliczne nawozy do trawników, dzięki którym trawnik w Państwa ogrodzie odzyska zdrowy wygląd. Dzięki naszym produktom można zadbać również o kwiaty ozdobne, takie jak hortensje, surfinie czy róże.

Oczywiście, posiadamy także nawozy do truskawek, winorośli oraz innych owoców. Nasz sklep internetowy dostarcza wyłącznie produkty najlepszych firm, takich jak Agrecol, Substral czy Sumin, które oferują również produkty odpowiednie dla iglaków czy sadzonek i nasion.