• Kategorie
  • Szukaj
  • Micro-Drip- System

W kwestii zapotrzebowania na wodę poszczególne gatunki roślin mogą diametralnie się między sobą różnić. Dla jednych z nich optymalna będzie duża dawka co jakiś czas, inne preferować będą utrzymywanie stałej wilgotności podłoża. Aby usprawnić proces podlewania i zadbać o właściwą pielęgnację przydomowej zieleni warto zainwestować w automatyczne systemy, takie jak prezentowane w naszej ofercie Mirco-Drip oraz Sprinkler System.

Micro-Drip to nowoczesne linie kroplujące, które umożliwiają precyzyjne nawadnianie. System nie tylko pozwoli dostarczyć roślinie dozy zgodne z zapotrzebowaniem, ale również ograniczyć ilość marnowanej wody.

Sprinkler System to instalacje umożliwiające wygodne i skuteczne podlewanie trawników. Opierają się one na specjalnych zraszaczach, które wynurzają się z ziemi tylko w trakcie nawadniania, dzięki czemu pozostają dyskretne, nie zaburzają kompozycji darni i nie przeszkadzają w trakcie zabawy lub prac w ogrodzie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy oryginalne elementy firmy GARDENA pozwalające na zbudowanie tego typu systemów inteligentnego podlewania.