• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekologiczne

Właściwy rozwój wszelkiego rodzaju drzew i krzewów jest ściśle powiązany z rodzajem gleby i znajdującymi się w niej substancjami odżywczymi. Na skutek różnych procesów naturalnych zachodzących w glebie oraz czynników zewnętrznych, może ona nie zawierać wystarczającej ilości niezbędnych substancji. Wówczas konieczne mogą okazać się oferowane przez nas nawozy ekologiczne.

Organiczne nawozy do warzyw, drzew czy krzewów, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, to gwarancja plonów nie tylko obfitych, ale również zdrowych. Nasz sklep internetowy w najlepszy możliwy sposób odpowiada na zapotrzebowanie ogrodników i hodowców roślin. Proponujemy między innymi różnych rodzajów obornik granulowany do roślin ogrodowych oraz organiczne nawozy do warzyw, rozsad czy biohumus do iglaków oraz drzewek owocowych.

Dbamy o to, by nasz sklep internetowy dostarczał Państwu wyłącznie sprawdzonych produktów od zaufanych producentów – tylko to daje gwarancję, że obornik granulowany czy biohumus faktycznie użyźni glebę i poprawi jej strukturę, zwiększy odporność roślin oraz ułatwi im pobieranie składników pokarmowych.

Komposter bio 1l
Na zapytanie