• Pełzakol Extra bio 1kg

Symbol: KKA-09772

PEŁZAKOL to naturalny skuteczny środek na ślimaki w ogrodzie.Biodegradowalny.

Kolor/Wzór
39.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 19
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102013974

SUMIN ZIELONA APTEKA

PEŁZAKOL EXTRA GRimage

Opakowanie: 1kg

image

Środek ślimakobójczy w formie granul do zwalczania ślimaków firmy SUMIN BIO.  Przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich w gruncie i pod osłonami. Środek wabi ślimaki i jest przez nie chętnie zjadany. Pobrany przez ślimaki powoduje zatrzymanie ich żerowania na roślinach. Po spożyciu granulatu ślimaki chowają się w swoich kryjówkach i tam zamierają.

BIODEGRADOWALNY !!

ŚRODEK WABI ŚLIMAKI I JEST CHĘTNIE PRZEZ NIE ZJADANY!!!

 
image


Zawiera substancję czynną występującą naturalnie w przyrodzie. Jest bardzo odporny na wilgoć. Po uwilgotnieniu staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla ślimaków. Ulega biologicznemu rozkładowi.


 image

Pełzakol Extra GR można stosować w następujących uprawach:

Sałata, kalafior, endywia, fasola, kapusta głowiasta, truskawka, lilie, lantana pospolita, bratek ogrodowy, aksamitka, aster letni, niecierpek, słonecznik, pierwiosnek, pelargonia.

 

STOSOWANIE:

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4. Odstęp miedzy zabiegami : co najmniej 14 dni.

 

image


image

Zawartość substancji czynnej : fosforan żelaza 9,9g/kg (0,99%).

Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu- zgodnie z Rozporządzeniem 528/2012 nr art. 72 w sprawie udostępniania na rynku i stosowania produktów biobójczych. 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie