• Siltac EC 20ml

Symbol: KKA-09235

Siltac jest środkiem przeznaczonym do mechanicznego niszczenia owadów w ogrodzie

Waga (z opakowaniem) 0.20
28.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102010478


SILTAC ECimage

OPAKOWANIE:20ml

 

 

image

Przedmiotem sprzedaży jest preparat w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie, przeznaczony do fizycznego eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy żerujących na roślinach uprawnych.  Preparat stanowi alternatywę lub wsparcie dla tradycyjnych, chemicznych metod zwalczania szkodników. Siltac jest mieszaniną różnych związków silikonowych. Po rozcieńczeniu w wodzie i aplikacji na rośliny tworzy gęstą, polimerową sieć, silnie absorbującą się na powierzchni ciała owada. Szkodniki zamknięte w swoistej siatce giną na skutek braku możliwości poruszania się. Nie zawiera żadnych aktywnych konwencjonalnych, chemicznych środków ochrony roślin. Nie zwalcza poprzez toksyczne oddziaływanie.

 

Środek działa na mszyce, przędziorki, miseczniki, mączlika szklarniowego, wciornastki i miodówki.
image
Zalecana dawka:
-drzewa i krzewy owocowe, warzywa i rośliny ozdobne- 0,1-0,2%-10-20ml środka w 10l wody
 
image

 
Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie