• Klej entomologiczny Sumin 200ml

Symbol: KKA-09679

Klej przeznaczony jest do zwalczania w sposób fizyczny owadów latających i biegających w ochronie roślin oraz w higienie sanitarnej.

16.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102012670

KLEJ ENTOMOLOGICZNY

Opakowanie: 200 ml

image

Przedmiotem sprzedaży jest klej entomologiczny firmy SUMIN. Klej przeznaczony jest do zwalczania w sposób fizyczny owadów latających i biegających w ochronie roślin oraz w higienie sanitarnej. Klej jest bezbarwny, nie wysycha z upływem czasu i zachowuje swoją skuteczność nawet w przypadku ekspozycji na czynniki atmosferyczne.image

Produkt z uwagi na swoje uniwersalne zastosowanie jest idealna alternatywą dla arkuszy kleistych, taśm lepnych, płytek owadobójczych, lepów na muchy oraz pułapek sygnalizacyjnych. Sprawdza się szczególnie w miejscach, gdzie stosowanie tradycyjnych środków owadobójczych byłoby niebezpieczne lub zabronione.image


200 ml kleju wystarcza na pokrycie około 0,5 m2 powierzchni nasiąkliwych.

 

image

Sposób użycia:

Otworzyć puszkę podważając wieczko. Nakładać pędzlem na materiały nienasiąkliwe np. plastikowe płyty, lakierowany papier, arkusze polipropylenowe, plandeki PCV lub PE. W celu wykonywania pułapek można wykorzystywać gotowe elementy np.: kolorowe kubeczki lub talerzyki plastikowe. Należy umieszczać je w miejscach przebywania owadów, jako zawieszki lub wykładać na płaskiej powierzchni ( np. podłogi, parapety ), w sposób uniemożliwiający przypadkowe przyklejenie pułapki do podłoża, ludzi lub zwierząt. po zastosowaniu puszkę szczelnie zamknąć.

image

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Przykładowe pułapki:

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie