• Karate Spray w aerozolu 300ml

Symbol: SUM-09748

Karate Spray jest środkiem owadobójczym gotowym do użycia przeznaczonym do zwalczania szkodników na roślinach ozdobnych również uprawianych w domu.

Kolor/Wzór
16.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 19
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102014643


KARATE SPRAY

imageW AEROZOLU
Opakowanie: 300ml
image


Preparat owadobójczy w formie mikroemulsji gotowej do użycia o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo. Przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących występujących w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych, jabłoni, warzyw kapustnych, ogórka i papryki. Butelka posiada podwójne zabezpieczenie przed dziećmi.

image

Zalety:

  •     gotowy do użytku
  •     wysoka skuteczność oraz krótki okres karencji
  •     do stosowania na roślinach ozdobnych


image

Zawartość substancji biologicznie czynnej: Lambda-cyhalotryna – 0,015 g/L

 

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.


Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu- zgodnie z Rozporządzenie 528/2012 nr art. 72 w sprawie udostępniania na rynku i stosowania produktów biobójczych. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie