• Atut BIS 360 SL 1L roundup

Symbol: KKA-09081

Nieselektywny herbicyd o działaniu układowym, stosowany w formie koncentratu do zwalczania chwastów jednoliściennych i dwuliściennych.

Kolor/Wzór
49.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 19
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102009168

SUMIN

ATUT BIS 360 SL image

Opakowanie: 1l

image
Atut BIS 360 SL to środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) na polach uprawnych oraz w sadach jabłoniowych. Środek ochrony roślin Atut Bis 360 SL przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych i sadowniczych.Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Zalety:

– wysoka skuteczność

– totalne działanie

 – długotrwała ochrona przed chwastami

 

Działanie :
Po spryskaniu środkiem zielonych części roślin preparat wraz z sokami przemieszcza się w całej roślinie, w jej częściach podziemnych i naziemnych. Działanie środka polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Aby środek zadziałał płyn musi zetknąć się z zielonymi częściami rośliny (liście, łodyga, kłącze), w chwili zetknięcia z ziemią preparat traci moc. Pierwsze objawy działania środka na chwasty (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyśpieszają działanie środka. 
 

Środka nie stosować:

- przed wschodami chwastów,

- na liście, pędy oraz niezdrewniałą korę drzew i krzewów ze względu na możliwość uszkodzenia roślin,

- na rośliny mokre,

- przed spodziewanym deszczem (opad występujący przed upływem 6 godzin po opryskiwaniu może obniżyć skuteczność zabiegu) Nie dopuścić do znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny uprawne i tereny sąsiadujące z terenem opryskiwanym.

 

Zawartość substancji aktywnej: glifosat – (związek z grupy aminofosfonianów) – 360 g w 1 litrze środka (30,85 %)

 
Data ważności: 12.2024


Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie