• Malina czerwona powtarzająca Delniwa

Malina czerwona Delniwa powtarzająca

Brak towaru
10.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 19
Kurier rośliny 19
Kurier rośliny - pobranie 26
Dostępność Brak towaru
EAN 2340006

Malina czerwona Delniwa powtarzająca

image

Przedmiotem sprzedaży są sadzonki maliny czerwonej powtarzającej owocowanie 'Denliwa". Roślina wydaje dużą liczbę odrostów korzeniowych. Wyrastają z nich pędy o średniej długości, około 1,3-1,6 m. Dojrzewanie owoców przebiega na 2/3 części tegorocznego pędu. Od połowy do dolnego odcinka pędu owoconośne pędy są długie, wytwarzają dużą liczbę pąków kwiatowych, następnie kwiatów i owoców. Młode i starsze pędy są jasnozielone pokryte kolcami.

ODPORNA  NA MRÓZ!!!

image
Pierwsze owoce są bardzo duże (koło 6 g) później średniej wielkości (4,5, 5 g), większe od odmiany Polka. Kolor owoców jest jasnoczerwony, z połyskiem, w kształcie stożka. Są bardzo smaczne i nie tracą smaku wraz ze spadkiem temperatury pod koniec sezonu. Owoce odmiany 'Delniwa' bardzo dobrze odchodzą od dna kwiatowego, nie są schowane pod liśćmi, są wyeksponowane, co znacznie przyspiesza i ułatwia zbiór. Owoce są bardzo jędrne, charakteryzują się długą trwałością po zbiorczą, nie ciemnieją po zbiorze tak jak odmiana Polka.

image

SPRZEDAWANE PRZEZ NAS DRZEWA OWOCOWE POCHODZĄ Z POLSKICH SZKÓŁEK ZRZESZONYCH W ZWIĄZEK SZKÓŁKARZY POLSKICH!!!

 

 Polecane przez nas rośliny rosną w doniczkach 2 litrowych. Poniżej znajdują się zdjęcia poglądowe roślin, które zmieniają swój wygląd w zależności od pory roku.

image

image

 Każda roślina lub grupa roślin zaopatrzona jest w odpowiedni paszport.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie