• Klon palmowy Garnet na pniu

Klon palmowy w odmianie 'Garnet' o pieknym powcicnanych liściach.

189.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 28
Kurier Pa 28
Kurier Pa - pobranie 31
Dostępność Średnia dostępność

KLON PALMOWY 'GARNET' Acer palmatum

FORMA PIENNA

Przedmiotem sprzedaży jest piękny klon palmowy odmiana 'Garnet'. Krzew szczepiony jest na wysokości 70-80 cm. Jest to krzew który rośnie bardzo wolno, po 10 latach osiąga około 1 m średnicy. Klon wyróżnia się mocno powcinanym liściem o purpurowej lub bordowej barwie, co nadaję roślinie oryginalnego wyglądu.

Polecana roślina idealnie nadaję się na BONSAI!!!

image


Pędy długie, cienkie, parasolowato rozkładające się nad ziemią. Liście 5-klapowe, o brzegach postrzępionych, mocno powcinane do nasady blaszki. Wiosną ładnie purpurowo zabarwione. Jesienią przepięknie wybarwia się na czerwony. Klon palmowy najlepiej rośnie na stanowiskach ciepłych, osłoniętych od wiatru. Roślina potrzebuje gleby wilgotnej, przepuszczalnej, lekko kwaśnej. Pięknie prezentuje się posadzony samotnie na środku trawnika lub przy oczku wodnym. Jedna z najlepszych roślin do formowania w stylu bonsai.

image
Klon palmowy najlepiej rośnie na stanowiskach ciepłych, osłoniętych od wiatru. Roślina potrzebuje gleby wilgotnej, przepuszczalnej, lekko kwaśnej.  Pięknie prezentuje się posadzony samotnie na środku trawnika lub przy oczku wodnym. Jedna z najlepszych roślin do formowania w stylu bonsai.

image


Polecana rośliny były sadzone wczesną wiosną w balotach i rosną w doniczkach 5 litrowych. Poniżej znajdują się zdjęcia poglądowe roślin, które zmieniają swój wygląd w zależności od pory roku.

image

Każda roślina lub grupa roślin zaopatrzona jest w odpowiedni paszport.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie