• Magus 200 SC 100ml

Symbol: KKA-00098

Magus to środek zwalczający przędziorki w ogrodzie.

58.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5907102003258


MAGUS 200 SC
OPAKOWANIE: 100ml

imageimage

Magus 200 SC to środek o działaniu kontaktowym, zwalczającym przędziorki na roślinach sadowniczych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Główną zaletą tego produktu jest zwalczanie wszystkich stadiów rozwojowych przędziorków (larwy, jaja, osobniki dorosłe).

Skutecznie zwalczany jest zarówno przędziorek chmielowiec jak i przędziorek owocowiec. Środek do stosowania wyłącznie pod osłonami typu szklarnia, tj. w szklarniach izolowanych od środowiska i zabezpieczających przed niekontrolowanym uwalnianiem się środków ochrony roślin do środowiska.
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ciśnieniowych przystosowanych do pracy w szklarni (ręczne opryskiwacze hydrauliczne, opryskiwacze plecakowe, taczkowe lub szynowe).


MAGUS SKUTECZNIE ZWALCZA WSZYSTKIE RUCHOME STADIA ROZWOJOWE PRZĘDZIORKÓW!!!!!
image
objawy żerowania przędziorka na róży

Przędziorek jest szkodnikiem występującym na większości roślin uprawnych. Pajęczaki żerują na dolnej stronie liścia, wysysając soki. Powodują powstawanie mozaikowych, żółtych plam. Na zaatakowanych roślinach można zauważyć lekką pajęczynę, występującą głównie na spodzie liści.Liście pokrywają się plamkami, matowieją, stają się żółto-białe, a następnie zasychają i opadają.

image


ABY SKUTECZNIE ZNISZCZYĆ PRZĘDZIORKI NALEŻY WYKONAĆ KILKA ZABIEGÓW CHEMICZNYCH RÓŻNYMI ŚRODKAMI CHEMICZNYMI ZWALCZAJĄCYMI PRZĘDZIORKA. PRZEMIENIĘ MOŻNA STOSOWAĆ TAKIE ŚRODKI JAK: MAGUS, NISSORUN, VERTIMEC, ENVIDOR.

image

PRZĘDZIOREK PORAŻA WIĘKSZOŚĆ ROŚLIN UPRAWIANYCH W OGRODZIE!!!!

image
                                                    objawy żerowania przędziorka sosnowca na świerku białym "Conica"

Zawartość substancji biologicznie czynnej: fenazachin- 200g/lPełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie