• Wierzba całolistna japońska Hakuro - Nishiki

Symbol: 5

WIERZBA CAŁOLISTNA (JAPOŃSKA) 'HAKURO-NISHIKI' Salix integra

Cykl rozwojowy rośliny Wieloletnia
Rodzaj rośliny Wierzby
Roślina w postaci sadzonka w pojemniku 3-5l
Brak towaru
28.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 28
Kurier Pa 28
Kurier Pa - pobranie 31
Dostępność Brak towaru
EAN 1723025

WIERZBA CAŁOLISTNA (JAPOŃSKA) 'HAKURO-NISHIKI' Salix integra
image
Przedmiotem sprzedaży jest jedna z najpiękniejszych odmian wierzby całolistnej 'Hakuro-nishiki'. Wierzba jest szczepiona na pniu na wysokości 80cm. Hakuro jest krzewem o kulistej koronie i oryginalnej barwie liści BIAŁO-RÓŻOWO-ZIELONEJ. Jest to mało wymagający krzew dobrze sprawujący się w każdym ogrodzie.  
image
Liście początkowo są różowe potem przebarwiają się na biało-zielono. Pędy są czerwonobrązowe, stanowią ozdobę ogrodu zimą. Drobne bazie pojawiają się przed rozwojem liści na przełomie marca i kwietnia. Wierzba japońska przy mocnym i regularnym cięciu wiosennym zachowuje gęstą i kształtną koronę oraz bardzo intensywnie wybarwione liście.
MAŁO WYMAGAJĄCY KRZEW DOBRZE ROSNĄCY W KAŻDYM OGRODZIE!!!
image
Wierzba Hakuro-nishiki w formie piennej polecana jest do pojedynczych nasadzeń lub sadzenia w grupach i szpalerach. Najpiękniej  roślina wygląda na tle roślin o spokojnym, ciemnym zabarwieniu. Krzew rośnie dobrze na każdym rodzaju gleby.
ŁATWY W UPRAWIE!!!

Polecane przez nas rośliny rosną w donicy 5 litrowej i są szczepione na 80 cm wysokości. Poniżej znajdują się zdjęcia poglądowe roślin, które zmieniają swój wygląd w zależności od pory roku.
image

imageKażda roślina lub grupa roślin zaopatrzona jest w odpowiedni paszport.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie