• Sumin HydroOgrodnik 90ml

Sumin HydroOgrodnik ochrona roślin przed suszą.

10.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 19
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102015077

SUMIN

HydroOgrodnik

Opakowanie: 90ml

image Hydroogrodnik to organiczno-mineralny środek w postaci żelu. Poprawia właściwości gleby, służy do polepszenia retencji (zatrzymywania) wody w glebie/podłożu. Z jednoczesnym powolnym, długotrwałym dostarczaniem azotu i fosforu dla roślin.

Przeznaczony jest do profesjonalnej oraz amatorskiej uprawy roślin ozdobnych, roślin sadowniczych  i warzyw. Sprawdza się w domowych uprawach kwiatów doniczkowych i rabatowych.

image 

Zalety produktu:
 • magazynowanie wody, składników pokarmowych w okresie dostępności i oddawanie ich roślinie w warunkach niedoborów,
 • ochrona roślin przed suszą oraz przed przelaniem,
 • rzadsze podlewanie,
 • zwiększona przeżywalność roślin w trakcie uprawy w trudnych warunkach, szczególnie podczas sadzenia i przesadzania,
 • poprawa kondycji roślin,
 • łatwa i szybka aplikacja.
Sposób stosowania 
 1. Rośliny uprawiane w doniczkach. Zagłębić aplikator w 2-4 miejscach wokół rośliny na głębokość maksymalnie do połowy wysokości doniczki wypełnionej ziemią. 
 2. W przypadku wyjęcia z doniczki rośliny z bryłą korzeniową. Ostrzykać bryłę w 2-4 miejscach na głębokość kilku centymetrów. 
 3. Rośliny rosnące w gruncie. Środek aplikować od góry zagłębiając aplikator do połowy głębokości spodziewanej bryły korzeniowej jak najbliżej łodygi/pnia/karpy rośliny w 2-4 miejscach. 
 4. Rośliny uprawiane w skrzynkach balkonowych. Środek należy aplikować w dwóch punktach gleby w okolicach każdej rośliny. 
 5. W przypadku wyjęcia z doniczki rośliny z odsłoniętymi korzeniami (bez otaczającej jej gleby). Zanurzyć jej system korzeniowy w środku wyciśniętym wcześniej do odpowiedniego pojemnika (tzw. otoczkowanie korzeni) na 2-5 minuty. Rośliny z odsłoniętymi korzeniami przeznaczone do transportu i sprzedaży po otoczkowaniu korzeni spryskać obficie wodą.

 Po aplikacji środka, rośliny należy obficie podlać. Podlewanie powtórzyć po tygodniu. Kolejne podlewania wykonywać co 3-4 tygodnie zależnie od gatunku rośliny oraz warunków wzrostu.

Substancja czynna: 1,0% Azotu całkowitego, 0,19% Fosforu w przeliczeniu na P2O2.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie