• Hortensja bukietowa Limelight pienna Hydrangea paniculata

Hortensja bukietowa 'Limelight' Hydrangea paniculata

Brak towaru
98.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 7dni
Cena przesyłki 23
Kurier Pa 23
Kurier Pa - pobranie 26
Dostępność Brak towaru

HORTENSJA BUKIETOWA 'LIMELIGHT' Hydrangea paniculata

FORMA PIENNAimage
Przedmiotem sprzedaży jest efektownie kwitnący krzew hortensji bukietowej o CYTRYNOWYCH kwiatach 'Limelight'. Drzewko szczepione jest na 50-60 centymetrach wysokości. Roślina dorasta do około 2 metrów wysokości. Jest to hortensja wyróżniająca się bardzo dużymi stożkowatymi kwiatostanami, które mogą osiągnąć około  20-30 cm długości. Polecana odmiana jest najbardziej odporna ze wszystkich hortensji, ma  niewielkie wymagania glebowe.
image
DUŻE KWIATOSTANY 20-30cm DŁUGOŚCI!!!
image
Liście są matowozielone, szorstkie, opadające na zimę. Kwiaty zebrane w BARDZO DUŻE szczytowe, wiechowate kwiatostany, początkowo zielonkawożółte później kremowobiałe. Krzew kwitnie obficie od sierpnia  do października.
image
KWITNIE OBFICIE DO JESIENI!!!
Hortensje preferują ziemię lekką kwaśną, wilgotną, żyzną i przepuszczalną. Krzewy należy sadzić na stanowisku słonecznym i półcienistym. Roślina wymaga miejsc osłoniętych. Młode silnie rosnące rośliny często wymagają wzmocnienia palikami dla podtrzymania dużych kwiatostanów.
image
Polecane rośliny rosną w doniczce 4 litowej i są dobrze ukorzenione. Drzewko szczepione jest na 50-60 centymetrach wysokości. Poniżej znajduje się zdjęcie poglądowe roślin wiosną i w sezonie. Wygląd roślin zmienia się w zależności od pory roku.

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie