• Preparat odstraszający dzikie zwierzęta 100g Arox

Granulat odstraszający dzikie zwierzęta: sarny, zającce, dziki

34.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5902341009566

AROX

PREPARAT ODSTRASZAJĄCY SARNY ZAJĄCE I INNE DZIKIE ZWIERZĘTA

Opakowanie: 100g

 

image

Preparat odstraszający kuny oraz inną dziką zwierzynę. Granulat zabezpiecza Twoją posesję przed szkodami jaki mogą wywołać sarny, dziki, jelenie, zające lisy. Preparat skutecznie odstrasza również: kuny, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne w ogrodach, cmentarzach, parkach oraz obiektach sportowych.
 image

Opakowanie: 2 x 50g


Sposób użycia:
Zakres stosowania:
Kuny: w pomieszczeniach, budynkach gospodarczych, inwentarskich, mieszkalnych (np. na strychu, w garażu) i użyteczności publicznej, a także w innych miejscach gdzie czyni szkody (w pojazdach i urządzeniach). Preparat działa po 4 dniach od zastosowania produktu.
Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele): na polach golfowych, cmentarzach, pryzmach kompostu i boiskach piłkarskich. Zabezpiecza teren przez 8 tygodni.
Krety i nornice: na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Okres działania- co najmniej 6 tygodni.
image

Zawartość substancji czynnej: Geraniol -5g/kg

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie