• Maść ogrodnicza na rany po cięciu 250g

Symbol: KKA-09731

Środek w formie wysokolepkiej maści żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepienia lub uszkodzeniach mechanicznych.

Brak towaru
12.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Brak towaru
EAN 5907102013066

SUMIN

MAŚĆ OGRODNICZA PÓŁPŁYNNAimage

OPAKOWANIE: 250g

  image

Przedmiotem sprzedaży jest maść ogrodnicza półpłynna. Środek w formie półpłynnej przeznaczony do zabezpieczenia ran drzew i krzewów powstałych po cięciu, uszkodzonych mechanicznie oraz po pęknięciu kory drzew. Zastosowanie maści przyśpiesza regenerację uszkodzonych tkanek roślin oraz ochrania powstałe rany przed infekcją patogenów. Maść ogrodnicza firmy Sumin to odpowiednik maści Funaben.

image


Skład i działanie:

Preparat na bazie emulsji organicznych.

Maść tworzy długotrwałą barierę ochronną zabezpieczającą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi uszkodzone mechanicznie (np. poprzez cięcie, spałowaniem, zgryzanie, pęknięcia spowodowane naprężeniami lub mrozem) nadziemne części drzew i krzewów.

Po wyschnięciu produkt tworzy powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych. Preparat przyspiesza zabliźnianie się powstałych ran drzew i krzewów.

image
 

ZALETY PRODUKTU:

 - preparat gotowy do użycia

 - bezpieczny dla drzew i krzewów

 - o specjalnej konsystencji, dzięki której maść nie spływa z drzew i krzewów,

 - do stosowania przez cały rok.

 image

INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Maść należy stosować w miejscu ran po cięciu, uszkodzeniach mechanicznych drzew i krzewów, pęknięć kory. Przed użyciem dokładnie wymieszać produkt w opakowaniu a następnie równomiernie rozprowadzić pędzlem na całej uszkodzonej powierzchni roślin oraz na obrzeżach ran drzew i krzewów.

image

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie