• Klon palmowy Orange Dream

KLON PALMOWY 'ORANGE DREAM' Acer palmatum

Rodzaj rośliny Inny, Pozostałe
Roślina w postaci sadzonka w pojemniku 2-3l, sadzonka w pojemniku 3-5l
Brak towaru
68.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 19
Kurier rośliny 19
Kurier rośliny - pobranie 26
Dostępność Brak towaru
EAN 4056068

KLON PALMOWY 'ORANGE DREAM'

Acer palmatum
image
Przedmiotem sprzedaży jest piękny krzew klon palmowy 'Orange Dream' o oryginalnych żółtopomarańczowych liściach. Jest to wolno rosnący krzew o wzniesionym pokroju, dorastający do 1,5-2 m wysokości. Zaletą tej odmiany jest utrzymujący się wiosenny kolor, dużo dłużej niż u pozostałych złotolistnych odmian.

Polecana roślina idealnie nadaję się na BONSAI!!!

PIĘKNE POMARAŃCZOWE LIŚCIE!!!
image
Klon palmowy 'Orange Dream' ma liście średniej wielkości, głęboko powcinane, 7-klapowe, o klapach jajowatych z ostro zakończonymi koniuszkami. Wiosną liście mają świeży, intensywnie pomarańczowy kolor. Wkrótce przybierają jasnożółtą barwę z pomarańczowym brzegiem.


image
Klon palmowy najlepiej rośnie na stanowiskach ciepłych, osłoniętych od wiatru. Roślina potrzebuje gleby wilgotnej, przepuszczalnej, lekko kwaśnej.  Pięknie prezentuje się posadzony samotnie na środku trawnika lub przy oczku wodnym. Jedna z najlepszych roślin do formowania w stylu bonsai.


image
Polecane przez nas sadzonki posadzone są w donicach 3 litrowych i są dobrze ukorzenione. Poniżej znajdują się zdjęcia poglądowe roślin, które zmieniają swój wygląd w zależności od pory roku.

image

image

Każda roślina lub grupa roślin zaopatrzona jest w odpowiedni paszport.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie