• Malina czerwona Polana

Malina czerwona Polana powtarzająca

Brak towaru
7.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 19
Kurier rośliny 19
Kurier rośliny - pobranie 26
Dostępność Brak towaru

Malina czerwona Polana powtarzająca

image

Przedmiotem sprzedaży są sadzonki maliny czerwonej powtarzającej owocowanie odmiany 'Denliwa'. Krzewy dorastają do około 120-150 cm wysokości. Owoce idealnie nadają się do bezpośredniego spożycia jak również na przetwórstwo. Jest to odmiana rzadko atakowana przez szkodniki.

ODPORNA  NA MRÓZ!!!

image
Owoce są duże, stożkowate czerwone z silnym połyskiem. Pestkowce małe, silnie przylegające do siebie tworząc zwarty i bardzo słodki owoc. Malina powtarza owocowanie. Na tegorocznych pędach owoce dojrzewają już od przełomu lipca i sierpnia do mrozów. Powtórne owocowanie jest na pędach dwuletnich we wczesnym czerwcowym terminie tradycyjnego zbioru maliny. Ze względu na lepsze owocowanie na pędach tegorocznych zaleca się tylko zbiór letnio-jesienny.

image

SPRZEDAWANE PRZEZ NAS DRZEWA OWOCOWE POCHODZĄ Z POLSKICH SZKÓŁEK ZRZESZONYCH W ZWIĄZEK SZKÓŁKARZY POLSKICH!!!

Oferowane prze nas rośliny mają około 20 cm wysokości i są Z GOŁYM KORZENIEM (BEZ DONICZKI). Na czas transportu korzenie są bardzo dobrze zabezpieczone. Każda sadzonka posiada etykietę z nazwą odmiany.

UWAGA!

Wysyłkę drzewek owocowych prowadzimy do zamarznięcia podłoża. Kolejną wysyłkę roślina rozpoczynamy na wiosnę z momentem odmarznięcie gruntu.

image

image

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie