• Jabłoń Jonagold

Jabłoń JONAGOLD

Brak towaru
18.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 23
Kurier Pa 23
Kurier Pa - pobranie 26
Dostępność Brak towaru

JABŁOŃ 'JONAGOLD'

image


Przedmiotem sprzedaży jest najwyższej jakości drzewko jabłoni odmiany 'JONAGOLD'. Polecana odmiana zaszczepiona jest na podkładce M-26. Drzewo rośnie bardzo silnie, po wejściu w owocowanie wzrost się osłabia. Tworzy koronę szerokostożkowatą, średnio zagęszczoną, rozłożystą z charakterystycznie zwisającymi konarami. Jonagold dość wcześnie wchodzi w owocowanie, plonując obficie i corocznie.


 

image

 

 

Owoce  są duże lub bardzo duże o średniej masie 170-270 g, kulistostożkowate, przy kielichu lekko karbowane. Skórka średniej grubości, gładka, tłustawa zielonkawożółtawa lub żółtokremowa. Na połowie do 2/3 powierzchni czerwonopomarańczowy rozmyty rumieniec.  Miąższ jest kremowy, średnio zwięzły, soczysty, aromatyczny. Owoce dojrzałość zbiorczą osiągają na przełomie września i października.

 

image

 
SPRZEDAWANE PRZEZ NAS DRZEWA OWOCOWE POCHODZĄ Z POLSKICH SZKÓŁEK ZRZESZONYCH W ZWIĄZEK SZKÓŁKARZY POLSKICH!!!

 
image

 

Oferowane prze nas rośliny mają około 100-110 cm wysokości i są Z GOŁYM KORZENIEM (BEZ DONICZKI). Na czas transportu korzenie są bardzo dobrze zabezpieczone. Każda sadzonka posiada etykietę z nazwą odmiany. Niektóre drzewka są także profesjonalnie przycięte i gotowe do sadzenia.

UWAGA!!! Wysyłkę drzewek owocowych prowadzimy do zamarznięcia podłoża. Kolejną wysyłkę roślina rozpoczynamy na wiosnę z momentem odmarznięcie gruntu.


image

Rodzaj rośliny Jabłonie
Roślina w postaci inna
Stan Nowy
Wiek sadzonki (w latach) 2
Wysokość sadzonki (cm) 150
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie