• ZESTAW DO NAWADNIANIA ZE ZBIORNIKA NA WODĘ 13158

Symbol: 13158

Zielona ściana do idelane rozwiązanie na piękną zieleń na małych powierzchanich takich jak balkony czy tarasy.

316.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Mało
EAN 4078500034951

ZESTAW DO NAWADNIANIA ZE ZBIORNIKIEM NA WODĘimage

GARDENA 13158

image

Przedmiotem sprzedaży jest zastaw nawadniający doniczki w ogrodzie wertykalnym ze zbiornikiem na wodę.  Zestaw do nawadniania ze zbiornikiem na wodę pozwala w prosty i oszczędny sposób nawadniać doniczki NatureUp! Pozwala nawadniać w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma przyłącza wody. Wodę roślinom dostarcza pompa niskonapięciowa 14 V z filtrem chroniącym przed zanieczyszczeniami. Transformator z zegarem i 13 programami do wyboru zapewnia niezawodną i elastyczną pracę na zewnątrz. Zestaw jest uzupełnienie do zestawów nawadniających doniczki pionowe i narożne. 


Zestaw zawiera: transformator z 13 stałymi programami, pompa niskonapięciowa 14V z filtrem chroniącym przed zanieczyszczeniami.

image

OSZCZĘDNE NAWADNIANIE

Dzięki kroplownikom można precyzyjnie dozować ilość wody dla poszczególnych roślin. Zapewnia to oszczędne nawadnianie, w zależności od potrzeb.


imageimage

 Do zestawu 13157                                                                                       Do zestawu 13156

ŁATWY W UŻYCIU

Zestaw jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Transformator z wbudowanym włącznikiem czasowym i 13 programami jest gotowy do użycia bez konieczności programowania. Decyduje on o czasie i częstotliwości nawadniania. Potrzebny jest tylko zbiornik wody. Całość pasuje do zestawu 13157, 13156.

image

 

NIEWIELKI OBSZAR -DOSKONAŁE REZULTATY 

Zielone oazy przyjemności można stworzyć nawet na najmniejszej powierzchni, gdyż NatureUp! wymaga bardzo niewiele miejsca.

image

INDYWIDUALNY PROJEKT

Elastyczny system oferuje cały szereg różnych możliwości, gdyż można go rozbudowywać modułowo. Doniczki można postawić na ziemi lub powiesić.

 

image

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i jest szeroki zakres możliwych połączeń.


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie