• Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych 1407

Symbol: 1407-20

Automatyczna konewka pozwala na nawadnianie 6 metrów skrzynek balkonowych.

544.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Średnia dostępność
EAN 4078500140706

AUTOMATYCZNA KONEWKA DO SKRZYNEK BALKONOWYCHimage

GARDENA 1407

 

image

 


Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych umożliwia automatyczne nawadnianie nawet sześciu metrów skrzynek kwiatowych. Wbudowany programator zawierający 14 stałych programów pozwala na łatwe nawadnianie skrzynek kwiatowych pod nieobecność użytkownika. Konewka do skrzynek balkonowych może współpracować np. ze zbiornikiem na deszczówkę, co uniezależnia ją od kranu. W przypadku konieczności podłączenia więcej niż sześciu metrów skrzynek kwiatowych zestaw można rozbudować.

image

W zestawie znajduje się transformator z pokrętłem do ustawiania programów nawadniających, niskonapięciowa pompa 14 V z filtrem, 25 kroplowników rzędowych (2 l/godz.) z korkami zamykającymi i igłą czyszczącą, 10 m rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16") oraz 15 szpilek utrzymujących rury.

 

image

NIEZALEŻNOŚĆ OD KRANU

Automatyczna konewka do skrzynek balkonowych funkcjonuje niezależnie od dostępności kranu, to znaczy działa w dowolnym miejscu, w którym znajduje się zbiornik na wodę (na przykład na deszczówkę) i w którym jest zasilani .


image

 

RÓŻNICOWANIE ILOŚCI WODY

Do wyboru jest 14 programów podlewania, które zapewniają optymalne nawodnienie odpowiadające zapotrzebowaniu roślin. 

image

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i jest szeroki zakres możliwych połączeń.


image


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie