• Wężyk nawadniajacy 2mm 30m do automatycznej konewki 1265

Symbol: 1265-20

30metrowy wężyk do automatycznej konewki 1265 do 36 roślin

Brak towaru
115.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Brak towaru
EAN 7393080781499

WĘŻYK NAWADNIAJĄCY 2mm 30m

DO AUTOMATYCZNEJ KONEWKIimage

GARDENA 1265

 

 

image

Przedmiotem sprzedaży jest 30 metrowy wężyk nawadniający 2mm do Automatycznej konewki 1265.

Automatyczna konewka to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zestaw posiada pompę, która poprzez transformator z włącznikiem czasowym zostaje uruchomiona raz dziennie na 1 minutę i zasila rośliny wodą z pojemnika, w którym jest umieszczona. Poprzez sieć rozdzielników i przewodów nawadniających woda trafia tam, gdzie jest potrzebna. Aby uwzględnić różnice w zapotrzebowaniu na wodę różnych roślin zastosowano tutaj 3 rozdzielniki o różnym wydatku wody, każdy z 12 wyjściami dla dokładnego jej dozowania - od 15 ml na minutę do 30 ml (maksymalnie 60 ml) na minutę.


image


image

AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE

GARDENA automatyczna konewka umożliwia automatyczne nawadnianie maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zapewnia wygodę i jest idealnym rozwiązaniem na czas wyjazdów urlopowych. 

image

 

RÓŻNICOWANIE ILOŚCI WODY

Dzięki rozdzielnikom oferującym trzy możliwości różnicowania ilości dostarczanej wody podlewanie może być dostosowane do zapotrzebowania. Można uwzględnić indywidualne zapotrzebowanie na wodę poszczególnych roślin.

image

BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE

Hermetycznie zamknięty transformator niskiego napięcia może być bezpiecznie używany do różnych celów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i jest szeroki zakres możliwych połączeń.


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie