• Robot koszący Sileno Life 1000 15102

Symbol: 15102

Sileno Life 1000 to robot koszący do ogrodów miejskich do 1000 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich.

dłużyca wysyłka indywidualna
Robot R
Brak towaru
5297.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 59
dłużyca 59
Kurier R pobr 89
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500043724

ROBOT KOSZĄCY SILENO LIFE 1000 image

GARDENA 15102

imageimage

 

image

Sileno Life 1000 to robot koszący do ogrodów miejskich do średniej wielkości trawników o powierzchni do 1000 m². Dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO life nie pozostawia pasów na trawniku, lecz zapewnia zrównoważony wzór cięcia i doskonale utrzymany trawnik z efektem zielonego dywanu.  Kompaktowy i zwrotny robot koszący doskonale poradzi sobie z pochyłościami nawet do 35 procent, a także wąskimi korytarzami i przejściami. SILENO life jest gotowy do pracy przy każdej pogodzie, a działa tak cicho, że prawie go nie słychać. Po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji ładującej. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika przez menu i oblicza harmonogram koszenia. Czas koszenia można również dowolnie zaprogramować, dzięki czemu robot koszący działa tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

image

IDEALNIE ŚCIĘTY TRAWNIK
Precyzyjne noże równo przycinają trawę. Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO kosi trawnik bez efektu pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.
image

PRZYJEMNOŚĆ BEZ WYSIŁKU
Zrelaksuj się i ciesz się swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

image
PROSTY MONTAŻ
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla SILENO life. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.
image

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO ŚREDNIEJ WIELKOŚCI TRAWNIKÓW O ZŁOŻONYM KSZTAŁCIE
GARDENA SILENO life kosi trawniki o powierzchni do 750 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez efektu pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.
image
GWARANCJA PROSTEGO CZYSZCZENIA
Konstrukcja GARDENA SILENO life sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.
image
MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona,co pozwala uniknąć obrażeń. 

image

 

ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ

Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed kradzieżą.

Dane produktu:
Wydajność robocza-1000 m² ±20%
System ładowania- Automatyczny
Maksymalne nachylenie terenu-35 %
Zegar: tak
Akumulator-litowo-jonowy
Standardowy czas ładowania-60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu-65 min
Wysokość koszenia-20-50 mm
System koszenia: 3 uchylne ostrza tnąca
Szerokość cięcia-22 cm
Alarm-Tak
Kod PIN-Tak
Czujnik podnoszenia-Tak
Czujnik przechylenia-Tak
Przewód ograniczający-200 m
Szpilki -300
Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.-57x40x24 cm
Waga-8 kg

image

PDF Document


Filmy dotyczące montażu robota koszącego

 

 


 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie