• Robot koszący GPS wifi Sileno City 250 19601

Symbol: 19069-32

Sileno City 250 to robot koszący do ogrodów miejskich do 250 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki aplikacji smart możemy kontrolować pracę w ogrodzie z dowolnego miejsca.

dłużyca wysyłka indywidualna
Robot R
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 59
dłużyca 59
Kurier R pobr 89
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500062763

ROBOT KOSZĄCY LONA SMART SILENO CITY 250 image

GARDENA 19601-72 Z GPS

imageimage

 

image

Sileno City 250 to robot koszący do ogrodów miejskich do 250 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, zapewniając równe cięcie. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 250 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 35% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. Nowy robot SILENO city jest gotowy do pracy bez względu na pogodę i jest tak cichy, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Można także dowolnie zaprogramować godziny koszenia. Dzięki temu robot koszący pracuje tylko wtedy, gdy chce tego właściciel.

Model smart SILENO city wyposażono w liczne użyteczne funkcje, które odkryjesz za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig poprowadzi Cię przez instalację, Auto Schedule to funkcja, dzięki której możesz zaufać inteligentnej kosiarce SILENO city, która sama wie, jak i kiedy kosić trawnik, natomiast SmartHome umożliwia sterowanie głosowe modelem smart SILENO city za pośrednictwem wirtualnej asystentki Alexy. Dodatkowo, biblioteka roślin odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice ogrodowej flory.

image

PERFEKCYJNIE PIELĘGNOWANY TRAWNIK

Robot GARDENA smart SILENO city kosi małe i złożone trawniki całkowicie automatycznie, niezawodnie, równomiernie, nie pozostawiając śladów kół. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić niemal w dowolnym miejscu.

 

image

NAJCICHSZY

58 db(A) wytwarzane przez smart SILENO city to o połowę mniej niż w przypadku modeli innych producentów. Nawet nie zauważysz, że tu jest.

image

LEPSZA NAWIGACJA

 

Funkcja CorridorCut umożliwia robotowi wykaszanie wąskich przejść, a nawet ślepych zaułków o szerokości zaledwie 60 cm. Dojechawszy do końca zaułka, robot automatycznie obróci się i pojedzie z powrotem.

image
PROSTY MONTAŻ
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.

image

WYGODA

Darmowa aplikacja GARDENA smart, działająca w systemach iOS, Android oraz w przeglądarce internetowej, pozwala użytkownikowi zachować pełną kontrolę nad ogrodem z dowolnego miejsca. Wystarczy kilka ruchów palcem, aby wyświetlić w aplikacji wszystkie ważne informacje i zmienić ustawienia urządzeń pracujących w ogrodzie. Wygodna i praktyczna.

image

SensorControl 

Modele smart SILENO city wyposażono również w funkcję SensorControl: Inteligentny układ koszenia automatycznie dostosowuje czas pracy, w zależności od tempa wzrostu trawy.

image


KOSZENIE PUNKTOWE

Funkcja koszenia punktowego, powodująca spiralny ruch robota koszącego, sprawia, że smart SILENO city idealnie wykasza miejsca trudno dostępne, np. pod trampoliną i meblami ogrodowymi.


image

KIEDY POWIEJE CHŁODEM

Inteligentny czujnik mrozu wyczuwa, kiedy temperatura zbliża się do zera i wstrzymuje koszenie, chroniąc w ten sposób trawnik. Odpowiednią informację otrzymujesz także za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart.

 

 

 image
GWARANCJA PROSTEGO CZYSZCZENIA
Konstrukcja GARDENA SILENO city sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.
image
MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona .

image

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE

 

Bramka smart umożliwia bezprzewodową komunikację wszystkich urządzeń GARDENA smart system z aplikacją GARDENA smart. Stabilne i bezpieczne połączenie możliwe jest dzięki technologii radiowej. Dwie zintegrowane anteny o dużej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na duże odległości.

 

 
image

Dane produktu:

 • Wydajność robocza-250 m² ±20%
 • System ładowania- Automatyczny
 • Maksymalne nachylenie terenu-35 %
 • System LONA GPS
 • Akumulator-litowo-jonowy
 • Standardowy czas ładowania-75 min
 • Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu-65 min
 • Wysokość koszenia-20-50 mm
 • Szerokość cięcia-16 cm
 • Alarm-Brak
 • Kod PIN-Tak
 • Czujniki- podnoszenia, przechylenia, ujemnych temperatur
 • EasyPassege-Tak
 • CorridorCut-Tak
 • SensorControl-Tak
 • Przewód ograniczający-150 m
 • Szpilki -200sztuk
 • Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.55x36x22 cm
 • Waga-7.3 kg

 

 

image

PDF Document


Filmy dotyczące montażu robota koszącego

 

 


 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

image


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie