• Nawóz granulowany do różaneczników, azalii, wrzosów Sumin 2,5kg+ Gratis Moc Azotu

Symbol: KKA-09445

Granulowany nawóz firmy Sumin przeznaczony jest do nawożenia różaneczników, azalii, wrzosów i innych roślin kwaśnolubnych.

empik_logistic 0
33.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.49
ORLEN 11.49
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 19
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102011598

SUMIN

NAWÓZ GRANULOWANY DO RÓŻANECZNIKÓW, AZALII, WRZOSÓW I INNYCH ROŚLIN KWAŚNOLUBNYCH + GRATIS MOC AZOTUimage

Opakowanie: 2,5KG, 25ML

image


image 


3 powody, dla których warto kupić ten produkt:    

  • zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie, 
  • nawóz nie zbryla się i nie pyli, dzięki czemu umożliwia równomierne wysiewanie, 
  • bardzo dobrze przyswajany przez rośliny.image

 

stosowanie:

  •     przed sadzeniem: ok. 20 – 50g nawozu wymieszać z 100l podłoża, jeśli gleba nie jest dostatecznie wilgotna to podlać.
  •     rośliny już rosnące: nawozić najwcześniej wiosną ( marzec – kwiecień) stosując 20g – 50g nawozu na 1m2, nawożenie powtarzać co 2 miesiące , ostatni zabieg wykonać pod koniec lipca.


Wyższe z zalecanych dawek stosuje się do nawożenia gleb ubogich w składniki pokarmowe, niższe dla gleb żyznych.

Skład:

  •     azot (N) - 5%
  •     fosfor (P2O5) -6%
  •     potas (K2O) - 10%
  •     wapń (CaO)-2%
  •     magnez (MgO)-5%
  •     siarka- (SO3)-25%


+mikroelementy


image

Moc Azotu marki Sumin to płynny produkt mikrobiologiczny przeznaczony do stosowania zarówno dolistnego, jak i doglebowego w uprawach warzyw polowych i szklarniowych, sadach owocowych oraz przy roślinach ozdobnych.

Specjalnie dobrany gatunek bakterii, Azotobacter vinelandii, obecny w tym preparacie, posiada zdolność do przekształcania azotu atmosferycznego N2 w formę amonową NH3, stanowiącą dostępną postać azotu, łatwo przyswajalną przez rośliny. Zastosowanie tego produktu pozwala niemal w połowie zaspokoić zapotrzebowanie roślin na azot, skutkując istotnym ograniczeniem stosowania nawozów mineralnych.

Co więcej, bakterie Azotobacter vinelandii, przenikając do gleby, generują znaczne ilości biologicznie aktywnych substancji, takich jak witaminy z grupy B (kwas nikotynowy, kwas pantotenowy, biotyna) i gibereliny, które wspierają wzrost korzeni. W preparacie znajdują się również grzyby mikoryzowe, wchodzące w symbiozę z korzeniami, dostarczając dodatkową wodę i składniki odżywcze roślinie. Preparat działa wspierająco na rozwój rośliny, zalecany szczególnie do stosowania na glebach ubogich.


Skład: 

    Zawartość grzybów mikoryzowych (Glomus intraradices, Glomus mosseae) 1%
    Zawartość bakterii ryzosfery (Azotobacter vinelandii) 1010 jtk/g

 

Dane producenta

SUMIN D.Czabańska, W.Czabański i wspólnicy sp.j.
Świerkówki 15a
64-605 Wargowo
Poland

+48 61 29 72 600
biuro@sumin.com.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie