• Łączniki doniczek wertykalnych 13164

Symbol: 13164-20

Zielona ściana do idelane rozwiązanie na piękną zieleń na małych powierzchanich takich jak balkony czy tarasy.

Brak towaru
16.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500035026

ŁĄCZNIKI DONICZEK OGRODU WERTYKALNEGOimage

GARDENA 13164

image

Przedmiotem sprzedaży są łączniki do  łączenia pionowych i/lub narożnych doniczek ogrodu wertykalnego. Łączniki pozwalają łączyć pionowe i/lub narożne doniczki ze sobą i z pokrywkami bez użycia dodatkowych narzędzi.

image

Zestaw zawiera 8 łączników

image

NIEWIELKI OBSZAR -DOSKONAŁE REZULTATY 

Zielone oazy przyjemności można stworzyć nawet na najmniejszej powierzchni, gdyż NatureUp! wymaga bardzo niewiele miejsca.

image

INDYWIDUALNY PROJEKT

Elastyczny system oferuje cały szereg różnych możliwości, gdyż można go rozbudowywać modułowo. Doniczki można postawić na ziemi lub powiesić.

image

BEZPROBLEMOWE NAWADNIANIE

System nawadniania w każdej z doniczek zapobiega przelewaniu się wody. Nadmiar wody odprowadzany jest w kontrolowany sposób do pojemnika w płycie podstawy. Dzięki temu ściana i podłoga zawsze pozostają czyste, a pomiędzy doniczkami nie są przenoszone zarazki ani bakterie.Aby zapewnić optymalną ilość wody, system NatureUp! można także stosować z zestawem do nawadniania, najlepiej połączonym ze sterownikiem nawadniania.

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i jest szeroki zakres możliwych połączeń.


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie