• Kosiarka bębnowa Classic 400 4018

Symbol: 4018-20

Kosiarka bębnowa Gardena precyzyjnie tnie trawę i jest przyjazna dla środowiska.Zalecana do trawników o powierzchni do 200m. Szerokość pracy 40cm

Brak towaru
552.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier C 17
Kurier C - pobranie 23
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500007580

CLASSIC RĘCZNA KOSIARKA BĘBNOWA 400image

GARDENA 4018-20

image

Kosiarka bębnowa GARDENA precyzyjnie tnie trawę i jest przyjazna dla środowiska. Zasada jest prosta: w miarę popychania bęben tnący i dolne ostrze poruszają się, nie stykając się ze sobą, co oznacza cichą i przyjemną pracę oraz łatwość prowadzenia. Podobnie jak podczas posługiwania się nożycami źdźbło trawy jest podnoszone i przecinane. Hartowany, pokryty powłoką antyadhezyjną, wykonany z wysokiej jakości stali nóż bębnowy oraz szlifowany nóż dolny gwarantują czyste i dokładne cięcie, zapewniając doskonałą pielęgnację trawnika.  Ręczny regulator umożliwia wygodne i proste ustawianie wysokości cięcia, którą można odczytywać na dobrze widocznej skali.Szerokość cięcia wynosi 40 cm. Duże kółka ułatwiają sterowanie i zapewniają dobrą przyczepność. Wymaganą wysokość cięcia można z łatwością ustawić na dowolnym z 4 poziomów i odczytać na skali. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie i transportowanie.

image
Przyjemna praca

Dzięki bezkontaktowej technice cięcia zastosowanej w ręcznej kosiarce bębnowej, w której nóż bębnowy i nóż dolny nie dotykają się, koszenie przebiega wyjątkowo cicho. Gwarantuje to łatwe i przyjemne pchanie.

 
image
 

Łatwy transport, oszczędność miejsca

Rączkę ręcznej kosiarki bębnowej można odłączyć, co ułatwia jej transport oraz pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania.

image
Łatwa regulacja wysokości koszenia

Wysokość cięcia można ustawiać na 4 poziomach i odczytać na skali po obu stronach.

image
Łatwe manewrowanie i wygodny uchwyt

Duże koła o specjalnym bieżniku ułatwiają przemieszczanie i manewrowanie oraz zapewniają dobrą przyczepność na trawniku.


image
Oszczędność miejsca

Rączkę ręcznej kosiarki bębnowej można odłączyć, co ułatwia jej transport oraz pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania.

DANE TECHNICZNE:

  • szerokość pracy:40cm
  • zalecana powierzchnia: do około 200m
  • wysokość cięcia: 12-42mm
  • waga:8,9kg

INSTRUKCJA STOSOWANIA:PDF Document

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.
Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie