• Bęben naścienny 15 roll-up automatic 8022

Symbol: 8022-20

Zestaw zawiera: bęben, 15 m wąż o średnicy 13 mm (1/2"), elementy Original GARDENA System (art. nr 915 i 913), zraszacz prosty Classic(art. nr 8114), przyłącza kranowe o różnych rozmiarach gwintu umożliwiające podłączenie do kranu (art. nr 1x900, 1x901, 1x902).

399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier C 17
Kurier C - pobranie 23
Dostępność Mało
EAN 4078500802208

BĘBEN NAŚCIENNY NA WĄŻ 15 roll-up automatic

GARDENA image 8022
image

Przedmiotem sprzedaży jest bęben naścienny z automatycznym zwijaczem firmy Gardena. Podlewanie przy użyciu oferowanego bębna staję się szczególnie łatwe i przyjemne i co najważniejsze zwijanie węża to zadanie bębna a nie Państwa. Bęben można przymocować na ścianie budynku i można go obracać o 180°. Wąż ogrodowy, znajdujący się w zestawie, rozwijany jest z bębna przy użyciu niewielkiej siły, można go zablokować w krótkich odstępach, maksymalnie co 50 cm. Montaż bębna z wykorzystaniem dołączonego mocowania naściennego, śrub oraz kołków jest dziecinnie proste. Podlewanie stanie się naprawdę przyjemne, jeśli zdecydują się Państwo na bęben naścienny Comfort 15 roll-up z automatycznym zwijaczem.


image
Krótkim pociągnięciem węża zwalnia się blokadę i wąż jest zwijany automatycznie, bez konieczności schylania się lub kręcenia korbą.Wbudowana stalowa sprężyna, doskonale dopasowana do długości węża zapewnia równomierne, energiczne zwijanie węża do bębna. Zintegrowana z bębnem prowadnica zapobiega zginaniu lub splątaniu węża. Króciec zapobiegający wyciekaniu wody po zakończeniu podlewania.


image
W uchwycie naściennym przechowywane są dysze, pistolety zraszające i szczotki. Wszystko w zasięgu ręki. Zimą, używając ergonomicznie zaprojektowanego uchwytu można łatwo zdjąć bęben z mocowania naściennego i przechować go w zabezpieczonym przed mrozem pomieszczeniu.

PEŁNE WYPOSAŻENIE!!
Zestaw zawiera:
- bęben,
- 15 m wąż o średnicy 13 mm (1/2"),
- elementy Original GARDENA System (art. nr 915 i 913),
- zraszacz prosty Classic(art. nr 8114),
- przyłącza kranowe o różnych rozmiarach gwintu umożliwiające podłączenie do kranu (art. nr 1x900, 1x901, 1x902).

KONIEC SCHYLANIA SIĘ, KRĘCENIA KORBĄ!!!!
image
ZAJMUJE MAŁO MIEJSCA
Dzięki kompaktowej budowie bęben nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Mieści się nawet w najmniejszym kącie tarasu i balkonu.


image
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA-HUSQVARNA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie