• Automatyczna konewka do 36 roślin 1265

Symbol: 1265-20

Automatyczna konewka pozwala na nawadnianie 36 roślin o różnych zapotrzebowaniach na wodę.

399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Średnia dostępność
EAN 4078500126502

AUTOMATYCZNA KONEWKAimage

GARDENA 1265

 

 

image

Automatyczna konewka to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zestaw posiada pompę, która poprzez transformator z włącznikiem czasowym zostaje uruchomiona raz dziennie na 1 minutę i zasila rośliny wodą z pojemnika, w którym jest umieszczona. Poprzez sieć rozdzielników i przewodów nawadniających woda trafia tam, gdzie jest potrzebna. Aby uwzględnić różnice w zapotrzebowaniu na wodę różnych roślin zastosowano tutaj 3 rozdzielniki o różnym wydatku wody, każdy z 12 wyjściami dla dokładnego jej dozowania - od 15 ml na minutę do 30 ml (maksymalnie 60 ml) na minutę.


image

W zestawie znajduje się transformator z włącznikiem czasowym, pompa z filtrem, 3 rozdzielniki wody z 12 wyjściami każdy, 9 m przewodu rozdzielającego, 30 metrów przewodu doprowadzającego wodę do roślin, 36 szpilek mocujących, 20 zaślepek.

image

AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE

GARDENA automatyczna konewka umożliwia automatyczne nawadnianie maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Zapewnia wygodę i jest idealnym rozwiązaniem na czas wyjazdów urlopowych. 

image

 

RÓŻNICOWANIE ILOŚCI WODY

Dzięki rozdzielnikom oferującym trzy możliwości różnicowania ilości dostarczanej wody podlewanie może być dostosowane do zapotrzebowania. Można uwzględnić indywidualne zapotrzebowanie na wodę poszczególnych roślin.

image

BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE

Hermetycznie zamknięty transformator niskiego napięcia może być bezpiecznie używany do różnych celów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i jest szeroki zakres możliwych połączeń.image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie