• Nożyce do gałęzi starcut 410 plus 12001

Symbol: 12001

NOWOŚĆ!! Najnowsze nożyce do cięcia drzew pozwalajace na łatwe i bezpieczne cięcie bez drabiny.

ODBIÓR OSOBISTY
TYLKO
dłużyca wysyłka indywidualna
Brak towaru
459.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
ODBIÓR OSOBISTY 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500028332

image

NOŻYCE DO GAŁĘZI I KRZEWÓW

StartCut 410 PLUS

GARDENA 12001

UWAGA DUŻY GABARYT TYLKO ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM CENTRUM OGRODNICZYM WIK-TOR W POZNANIU!!!

 


image

 

Nożyce do cięcia drzew i wysokich krzewów 12001 firmy Gardena. Nożyce posiadają teleskopowy aluminiowy uchwyt, który można płynnie regulować w zakresie od 230 do 410 cm zapewniając zasięg do 6,5 m (w tym wysokość użytkownika).  Przekładnia 12x gwarantuje mocne cięcie gałęzi o średnicy do 32 mm. GARDENA StarCut 160 plus ma wewnętrzny mechanizm przeniesienia koła pasowego, który zapobiega przytrzaśnięciu gałęzi podczas cięcia. Niezwykle lekka i smukła głowica tnąca umożliwia wygodne i precyzyjne cięcie nawet w pobliżu pnia. Kąt cięcia można regulować indywidualnie. Kąt cięcia można regulować indywidualnie. Całkowicie schowana linka i kompaktowa głowica tnąca zapobiega plątaniu się linek w trakcie cięcia. image

 

TELESKOPOWY UCHWYT

Dzięki praktycznej dźwigni blokującej, wykonany z aluminum trzonek można bezstopniowo regulować w zakresie 230 do 410 cm bez potrzeby zdejmowania rękawic. Zasięg wraz z operatorem wynosi nawet 6.5 m.

image

HAK DO ŚCIĄGANIA 

Nowy, regulowany hak do usuwania rozgałęzień zapewnia dodatkowy komfort. Pozwala to na usunięcie odciętych gałęzi z koron drzew bez żadnych problemów. Precyzyjnie szlifowane, nieprzywierające ostrza zmniejszają opór podczas cięcia i gwarantują łatwe czyszczenie. Tuleja ściągająca z blokadą i dodatkowy uchwyt T zapewniają przyjemną i bezpieczną obsługę oraz jeszcze większy zasięg.

image

REGULOWANY KĄT CIĘCIA

Indywidualana regulacja kąta cięcia do 200 stopni umożliwia precyzyjne cięcie gałęzi z ziemi.

image

PRZEKŁADNIA ZE STALI

Wewnętrzna przekładnia stalowa jest niezwykle mocna i trwała. 12-krotne przełożenie zapewnia odczuwalnie większą siłę cięcia.

image

Dane techniczne:

  • maksymalna średnica cięcia: 32 mm
  • łączna długość: 230-410cm
  • waga: 2100g
  • całkowity zasięg: ok 6,5m, zasięg razem z użytkownikiem


image

 

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!!

 


imageNie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie