• Starane Trawniki 1l

Symbol: KKA-09011

Starane Trawnik jest środek chwastobójczy przeznaczony do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

198.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102008581


STARANE TRAWNIKI 
Opakowanie 1l
imageimage

Starane Trawniki jest środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych.
 

ŚRODEK REWELACYJNIE ZWALCZA WIĘKSZOŚĆ CHWASTÓW DWULIŚCIENNYCH!!

image

Działanie na chwasty :
Środek działa układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów powodując ich CAŁKOWITE ZAMIERANIE. Środek działa najskuteczniej po zastosowaniu w okresie intensywnego wzrostu chwastów. Pierwsze objawy na chwastach wrażliwych pojawiają się po upływie 1-2 dni. Wzrost chwastów zostaje zahamowany i chwasty zamierają po upływie 3-4 tygodni.

   
image

ZALECENIA STOSOWANIA:
Nie kosić trawnika do 3 dni przed zastosowaniem środka ( aby zwalczane chwasty były jak największe) oraz przez co najmniej 3 dni po zastosowaniu środka (aby umożliwić przemieszczanie środka do korzeni).
Przeciwwskazania
Środka nie stosować: przed wschodami chwastów, na rośliny uprawne, na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów, na mokre rośliny lub przed spodziewanym deszczem (mniej niż 6 godzin), podczas wiatru stwarzającego możliwość przenoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny.


Opakowanie zawiera 1l środka co wystarcza na 2500-3330m2

 

Pełna informacja o produkcie znajduje się poniżej w załączniku.

PDF Document

 Zawartość substancji aktywnej: fluroksypyr- 40 g/l; chlopyralid - 20 g/l; MCPA - 200 g/l

image

Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie