• Signum 33 WG 10g

Symbol: KKA-00284

Signum 33 WG jest środkiem grzybobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych warzyw, owoców, ziół i roślin ozdobnych.

16.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5907102005283


SIGNUM 33 WG
OPAKOWANIE 10g

image

 


Signum 33 WG jest środkiem grzybobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych (tzw. zastosowań „amatorskich”) przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i plecakowych. 


Piraklostrobina jest łatwo pobierana przez rośliny, silnie i długo wiązana z woskami kutykuli i dobrze przemieszcza się w przestrzeniach międzykomórkowych w fazie gazowej.
Boskalid cechuje się bardzo wysoką skutecznością w stosunku do szerokiego spektrum patogenów grzybowych. Jest wiązany w warstwie woskowej kutykuli, czyli zewnętrznej warstwie komórek liścia.
Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i plecakowych.

Zalety:
* szeroki zakres zwalczanych patogenów
* szeroka rejestracja upraw
* wpływ na poprawę zdolności przechowalniczych
* perfekcyjne działanie zapobiegawcze oraz interwencyjne
* rewelacyjna skuteczność w zwalczaniu zgnilizny twardzikowej, czerni krzyżowych i szarej pleśni

image

DAWKOWANIE:

image


image


 

Opakowanie zawiera 10g środka


Zawartość substancji biologicznie czynnej:

piraklostrobina (związek z grupy strobiluryn) – 6,7% (67 g/kg),

boskalid (związek z grupy anilidów) – 26,7% (267 g/kg).

 


Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie