• Róża kompleksowa ochrona 2w1 100ml

Środek 2w1 owadobójczy i grzybobójczy do stosowania na roślinach ozdobnych.

23.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Mało
EAN 5907487102096

KOMPLEKSOWA OCHRONA RÓŻA 2w1

Opakowanie 100ml

image
SUBSTRAL Długo Działający Kwiaty Kompleksowa Ochrona jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu systemicznym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych oraz mszyc i innych owadów ssących w amatorskiej uprawie róż, roślin rabatowych i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych. Środek na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Działanie systemiczne środka zabezpiecza róże na okres do 21 dni przed chorobami grzybowymi i mszycami.

image
Działanie:
Środek działa: grzybobójczo, zwalczając czarna plamistość, rdzę i mączniaka prawdziwego. Owadobójczo, zwalczając mszyce (zielone i czarne) i inne owady ssące. Przeznaczony do stosowania na rododendronach, różach, krzewach kwitnących. 

Środek SUBSTRAL Długo Działający Kwiaty Kompleksowa Ochrona jest długo działającą, unikalną formulacją zabezpieczającą rośliny przed wtórnymi infekcjami chorób oraz nalotami mszyc. Rezultaty działania środka widoczne są w ciągu 24 godzin od jego zastosowania. Środek SUBSTRAL Długo Działający Kwiaty Kompleksowa Ochrona zabezpiecza całą roślinę łącznie z nowymi przyrostami. Chroni rośliny przed zniekształceniami liści oraz wzmacnia wybarwienie i wzrost roślin. Nie pozostawia brudzących osadów na liściach i kwiatach.image
DZIAŁA DŁUGO DO 21 DNI!

Dawkowanie:
opryskiwanie - 20ml na 1l wody
 

image

Skład: acetamipryd -2,5g/l, tritikonazol -7,5g/l


Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie