• Roundup AL Hobby 6h 1l

Środek chwastobójczy stosowany dolistnie, nieselektywny w formie gotowego sprayu.

39.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5411773159010

SUBSTRAL

ROUNDUP AL HOBBY 6H

Opakowanie: 1l


image

Preparat chwastobójczy o działaniu totalnym Roudup Hobby. Nieselektywny środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do zastosowania, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. W ogrodach silnie zachwaszczonych perzem właściwym, podagrycznikiem pospolitym, pokrzywą zwyczajną oraz innymi chwastami uciążliwymi środek stosuje się przed rozpoczęciem uprawy. Roundup H Hobby Szybko Działający AL stosuje się również w celu zniszczenia chwastów i zbędnej roślinności rosnącej przy fundamentach budynków, wokół domów, wzdłuż płotów i innych ogrodzeń, między płytami chodników, na terenie obejścia i dróg dojazdowych, wokół drzew i kęp kwiatów, pod żywopłotami i krzewami ozdobnymi.

 
image

Działanie :

Po spryskaniu Roundupem zielonych części roślin preparat wraz z sokami przemieszcza się w całej roślinie, w jej częściach podziemnych i naziemnych. Działanie środka polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Aby Roundup zadziałał płyn musi zetknąć się z zielonymi częściami rośliny (liście, łodyga, kłącze), w chwili zetknięcia z ziemią preparat traci moc.  Pierwsze objawy działania (więdnięcie i żółknięcie) widoczne są na chwastach zwykle po upływie 6 godzin od zastosowania środka. Zamieranie chwastów następuje zwykle po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

Przeciwwskazania:

Środka nie stosować: przed wschodami chwastów, na rośliny uprawne, na liście, pędy oraz nie zdrewniałą korę drzew i krzewów, na mokre rośliny lub przed spodziewanym deszczem (mniej niż 6 godzin), podczas wiatru stwarzającego możliwość przenoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny.

ZWALCZA CHWASTY I KORZENIE !!!!

 

image


 

ZALETY STOSOWANIA:

  • niszczy chwasty wraz z korzeniami
  • ekologiczny - ulega biodegradacji
  • likwiduje: chwasty, zakrzaczenia, drzewa i pnie, mech
  • można go stosować na każdym etapie wzrostu chwastów

Opakowanie zawiera 1l środka

Zawartość pojemnika 1-litrowego wystarcza do opryskania 20 m2 powierzchni.

 

  

image
 

Zawartość substancji aktywnej: glifosat w postaci soli izopropylaminowej -7,2g w 1 litrze środka, kwas pelargonowy 20,4g/l (2%)

Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie