• Robot koszący smart sileno life 1250 19115

Symbol: 19115

Smart robot koszący idelne rozwiązanie do trawników do 1250m!!!

Robot R
Brak towaru
6550.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 49
Kurier R 49
Kurier R pobr 89
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500044141

ROBOT KOSZĄCY SMART SILENO LIFE 1250- ZESTAW  image

GARDENA 19115

imageimage

 

image

SMART Sileno Life 1250 to robot koszący do ogrodów miejskich do średniej wielkości trawników o powierzchni do 1250 m². Dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SMART SILENO life nie pozostawia pasów na trawniku, lecz zapewnia zrównoważony wzór cięcia i doskonale utrzymany trawnik z efektem zielonego dywanu. Odpowiedni do trawników o powierzchni do 1250 metrów kwadratowych. Kompaktowy i zwrotny robot koszący doskonale poradzi sobie z pochyłościami nawet do 35 procent, a także wąskimi korytarzami i przejściami. SILENO life jest gotowy do pracy przy każdej pogodzie, a działa tak cicho, że prawie go nie słychać. Po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji ładującej. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika przez menu i oblicza harmonogram koszenia. Czas koszenia można również ustawić za pomocą aplikacji i dostosować do czasów nawadniania smart sterownika nawadniania. Bezprzewodową komunikację sieciową z urządzeniami zapewnia bramka smart, która za pomocą istniejącego routera nawiązuje także połączenie z Internetem. W ten sposób bramka smart stanowi rdzeń systemu umożliwiając bezprzewodową komunikację sieciową pomiędzy wszystkimi urządzeniami smart GARDENA w ogrodzie i aplikacją smart GARDENA.

image

PERFEKCYJNIE PIELĘGNOWANY TRAWNIK
Precyzyjne noże równo przycinają trawę. Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA smart SILENO life kosi trawnik bez efektu pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

image

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE

Bramka smart umożliwia bezprzewodową komunikację wszystkich urządzeń GARDENA smart system z aplikacją GARDENA smart. Stabilne i bezpieczne połączenie możliwe jest dzięki wyjątkowo potężnej technologii radiowej. Dwie zintegrowane anteny o dużej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na duże odległości.

image

PRZYJEMNOŚĆ BEZ WYSIŁKU
Darmowa smart aplikacja GARDENA działająca w systemach iOS, Android oraz w przeglądarce internetowej pozwala użytkownikowi zachować pełną kontrolę nad ogrodem z dowolnego miejsca. Wystarczy dotknąć ekranu, by uzyskać ważne informacje i w wygodny sposób zmienić wszystkie ustawienia dotyczące prac ogrodowych, w zależności od potrzeb.


image
PROSTY MONTAŻ
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla smart SILENO life. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.

 image

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO ŚREDNIEJ WIELKOŚCI TRAWNIKÓW O ZŁOŻONYM KSZTAŁCIE
GARDENA smart SILENO  life kosi trawniki o powierzchni do 750 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez efektu pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.

image

GWARANCJA PROSTEGO CZYSZCZENIA
Konstrukcja GARDENA smart SILENO life sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.
image

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona,co pozwala uniknąć obrażeń. 

image

ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ

Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed kradzieżą.

 

Dane produktu:
Wydajność robocza-1250 m² ±20%
System ładowania- Automatyczny
Maksymalne nachylenie terenu-35 %
Zegar: tak
Akumulator-litowo-jonowy
Standardowy czas ładowania-60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu-65 min
Wysokość koszenia-20-50 mm
System koszenia: 3 uchylne ostrza tnąca
Szerokość cięcia-22 cm
Alarm-Tak
Kod PIN-Tak
Czujnik podnoszenia-Tak
Czujnik przechylenia-Tak
Przewód ograniczający-250 m
Szpilki -300
Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.-57x40x24 cm
Waga-8 kg
 

 

PDF Document


Filmy dotyczące montażu robota koszącego

 

 


 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

image


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie