• Robot koszący smart sileno city 500 gardena 19066

Symbol: 19066

Smart robot koszący idelne rozwiązanie do trawników do 500m!!!

dłużyca wysyłka indywidualna
Robot R
Brak towaru
4589.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 59
dłużyca 59
Kurier R pobr 89
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500032773

ROBOT KOSZĄCY SMART SILENO CITY 500 image

GARDENA 19066

imageimage

 

image

SMART Sileno City  to robot koszący do ogrodów miejskich do 500 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA smart SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, a pracuje tak cicho, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. Robot smart SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 35% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Godziny koszenia można także ustawić za pomocą aplikacji smart, dostosowując je do godzin pracy smart sterownika nawadniania. Router smart Gateway zapewnia centralną sieć poprzez połączenie z routerem internetowym. Dzięki temu stanowi serce systemu smart, umożliwiające bezprzewodową komunikację między wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system w ogrodzie oraz aplikacją GARDENA smart.

image

PERFEKCYJNIE PIELĘGNOWANY TRAWNIK
GARDENA smart SILENO city kosi trawniki o powierzchni do 500 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez pozostawiania pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

image

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE

Router smart Gateway umożliwia bezprzewodową komunikację wszystkich urządzeń GARDENA smart system z aplikacją GARDENA smart. Stabilne i bezpieczne połączenie możliwe jest dzięki wyjątkowo mocnej technologii radiowej. Dwie zintegrowane anteny o dużej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na duże odległości.

image

PRZYJEMNOŚĆ BEZ WYSIŁKU
Zrelaksuj się i ciesz się swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.


image
PROSTY MONTAŻ
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla smart SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.


image

GWARANCJA PROSTEGO CZYSZCZENIA
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla smart SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.

image

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

 Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona.

 

 

Dane produktu:
Wydajność robocza-500 m² ±20%
System ładowania- Automatyczny
Maksymalne nachylenie terenu-35 %
Zegar-Tak
Akumulator-litowo-jonowy
Standardowy czas ładowania-60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu-60 min
Wysokość koszenia-20-50 mm
Szerokość cięcia-16 cm
Alarm-Brak
Kod PIN-Tak
Czujnik podnoszenia-Tak
Czujnik przechylenia-Tak
Przewód ograniczający-150 m
Szpilki -200
Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.-55x38x23 cm
Waga-7.3 kg

 

PDF Document


Filmy dotyczące montażu robota koszącego

 

 


 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie