• Robot koszący sileno city 500 gardena 15002

Symbol: 15002

Sileno City 500 to robot koszący do ogrodów miejskich do 500 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich.

dłużyca wysyłka indywidualna
Robot R
Brak towaru
4119.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 59
dłużyca 59
Kurier R pobr 89
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500032650

ROBOT KOSZĄCY SILENO CITY 500 image

GARDENA 15002

imageimage

image

Sileno City 500 to robot koszący do ogrodów miejskich do 500 m². Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, zapewniając równe cięcie. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 35% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. Nowy robot SILENO city jest gotowy do pracy bez względu na pogodę i jest tak cichy, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Czas koszenia można dowolnie zaprogramować, dzięki czemu robot koszący pracuje tylko wtedy, gdy chce tego właściciel.

image

PERFEKCYJNIE PIELĘGNOWANY TRAWNIK
Perfekcyjne noże precyzyjniej przycinają trawnik . Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO city kosi trawnik bez pozostawiania pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.
image

PRZYJEMNOŚĆ BEZ WYSIŁKU
Zrelaksuj się i ciesz się swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

image
PROSTY MONTAŻ
Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.
image

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MNIEJSZYCH TRAWNIKÓW
GARDENA SILENO city kosi trawniki o powierzchni do 250 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez pozostawiania pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.
image
GWARANCJA PROSTEGO CZYSZCZENIA
Konstrukcja GARDENA SILENO city sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.
image
MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona .

image

Dane produktu:
Wydajność robocza-500 m² ±20%
System ładowania- Automatyczny
Maksymalne nachylenie terenu-35 %
Zegar-Tak
Akumulator-litowo-jonowy
Standardowy czas ładowania-60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu-60 min
Wysokość koszenia-20-50 mm
Szerokość cięcia-16 cm
Alarm-Brak
Kod PIN-Tak
Czujnik podnoszenia-Tak
Czujnik przechylenia-Tak
Przewód ograniczający-150 m
Szpilki -200
Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.-55x38x23 cm
Waga-7.3 kg

image

PDF Document


Filmy dotyczące montażu robota koszącego

 

W komplecie znajduję się:

-zasilacz
-przewód niskonapięciowy
-przewód ograniczający 150m
-szpili mocujące 200szt
-3 złączki zaciskowe.


 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!

Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie