• Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000l\h 9040

Symbol: 9040-20

Pompa do brudnej wody 9000 to praktyczna i solidna pompa elektryczna nadająca się do osuszania, przepompowywania i wypompowywania brudnej wody.

349.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Dostępne
EAN 4078500053297

POMPA ZANURZENIOWA DO BRUDNEJ WODY 9000 l\h

imageGARDENA 9040

 

image

 

Pompa do brudnej wody 9000 to praktyczna i solidna pompa elektryczna nadająca się do osuszania, przepompowywania i wypompowywania brudnej wody. Pompa przeznaczona jest do oczek wodnych, wyschniętych studni, studni chłonnych, wykopów i zalanych piwnic.

Silnik zapewnia jej moc 300 W i maksymalne ciśnienie 0,6 bara, a co za tym idzie wysokość podnoszenia 6 m. Dzięki temu to energooszczędne urządzenie może przepompować do 9000 litrów wody na godzinę. Pompa radzi sobie bez problemów z zanieczyszczeniami do 25 mm wielkości. To wytrzymałe urządzenie wyposażono w hartowany wał z podwójnym uszczelnieniem, chroniący silnik pod wodą. Dzięki wysokiej jakości wykonania i inteligentnej konstrukcji, podczas pracy pompa GARDENA pozostaje stabilna i bezpieczna. Dodatkowym atutem jest różnorodność zastosowań i opcji podłączania. Łatwy w obsłudze system szybkozłączy GARDENA umożliwia podłączanie węży ogrodowych o średnicy 25 mm (1 cal) lub 38 mm (1 ½ cala) bez dodatkowych akcesoriów. Dodatkowy gwint połączeniowy G1” umożliwia podłączenie jeszcze innych węży, np. z serii GARDENA Profi System.

Pompa sprawdza się znakomicie przy osuszaniu oczek wodnych i wykopów budowlanych, odprowadzając błotnistą wodę z miejsca, w którym jest niepożądana. Pompa może pracować przy maksymalnym zanurzeniu 7 metrów. Ta praktyczna pompa poradzi sobie też z zalanymi pomieszczeniami.

image

Automatyczne sterowanie

Wyłącznik pływakowy automatycznie włącza pompę, gdy woda przekracza określony poziom. Kiedy poziom wody opadnie, pompa wyłącza się automatycznie. Wartości graniczne można regulować indywidualnie, blokując wyłącznik pływakowy na obudowie pompy na jednej z trzech wysokości.

image

Praca ciągła w trybie ręcznym

Poprzez umieszczenie wyłącznika na obudowie, pompę ustawić można na pracę ciągłą w trybie ręcznym.
 

 

image


Poczuj siłę pomp GARDENA

W oczkach wodnych czy wykopach, pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 pracuje niezwykle wydajnie z mocą 300 W przy maksymalnej wartości przepływu 9 000 litrów na godzinę i wysokości podnoszenia 6 m przy ciśnieniu 0,6 bara.

image

Najwyższej klasy konstrukcja i materiały
Hartowany wał z podwójnym uszczelnieniem jest niezwykle wytrzymały i zapewnia pompie dużą trwałość.

image

Łatwa obsługa i użytkowanie
Inteligentna konstrukcja i niemiecka technologia przekładają się na wygodę użytkowania i łatwość konserwacji tej pompy zanurzeniowej.


image
Szybkie podłączanie jednym kliknięciem
Ta pompa zanurzeniowa do brudnej wody umożliwia szybkie, proste i uniwersalne przyłączanie węży o średnicy 25 mm (1”) oraz 38 mm (1 ½") oraz złącza z gwintem połączeniowym G1”, dającego jeszcze więcej możliwości.


 

 

image


Moc znamionowa - 300 W
Maks. wydajność -9000 l/h
Maks. ciśnienie-0,6b
Maks. wysokość podnoszenia - 6m
Maks. głębokość zanurzenia - 7m
Funkcja automatyczna: włącznik pływakowy
Maks. wielkość ziarna- 25mm
Ciężar - 4,2 kg
Długość kabla - 10m 
Klasa zabezpieczenia - IP X8
Wymiary- 24,3x18,3x31,7 cm

INSTRUKCJA OBSŁUGI 

image
JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!


Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!!

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie