• Pompa ogrodowa 3000/4 9010

Symbol: 9010-29

Pompa ogrodowa 3000/4 idealna do nawadniania, zwiększania ciśnienia, wypompowywania i przepompowywania wody.

Brak towaru
409.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 9.9
ORLEN 9.9
InPost Paczkomat® 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Brak towaru
EAN 4078500049733

POMPA OGRODOWA 3000/4

imageGARDENA 9010

 

image

 

Kompaktowa i wytrzymała pompa ogrodowa 3000/4 jest optymalnym modelem podstawowym, przeznaczonym do różnych zastosowań wymagających pompowania wody w ogrodzie. Dzięki niej można nawadniać rośliny, zwiększać ciśnienie wody i przepompowywać wodę gruntową, wodociągową, deszczówkę, a nawet chlorowaną wodę z basenu.

Ta lekka, wytrzymała i kompaktowa pompa elektryczna jest prosta w obsłudze, zapewnia dużą siłę zasysania i wysokie ciśnienie. Można ją łatwo napełniać i opróżniać dzięki dużemu otworowi wlewowemu oraz śrubie spustowej. Dzięki śrubie można usunąć resztki wody, chroniąc pompę przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez mróz. Przenoszenie pompy nie stanowi problemu dzięki ergonomicznemu uchwytowi i lekkiej konstrukcji urządzenia. Ponadto postawiona na ziemi pompa jest bardzo stabilna. Zintegrowany wyłącznik sieciowy ułatwia obsługę pompy. Trwałe mosiężne gwinty przyłączeniowe sprawdzają się znakomicie przy mocowaniu na stałe, podczas gdy dwa podwójne adaptery G1” umożliwiają łatwe podłączenie do wszystkich akcesoriów GARDENA typu wąż ssący lub ogrodowy.

Pompa ogrodowa jest bezpieczna w użyciu dzięki wyłącznikowi termicznemu, wyłączającemu silnik w razie jego przeciążenia. 

image

Uniwersalna

Pompa ogrodowa do wielu zastosowań: nawadniania, zwiększania ciśnienia wody oraz jej wypompowywania i przepompowywania. Może być używana do wody z kranu, powierzchniowej, deszczówki, a także chlorowanej wody w basenie.

image

Łatwość użycia

Prosty i szybki montaż, łatwe napełnianie i opróżnianie. GARDENA pompa ogrodowa 3000/4 to idealny model na start.

image

Wysokie ciśnienie

Pompa zapewnia ciśnienie robocze do 3,5 bara, wystarczające do korzystania z dłuższych węży czy zraszaczy typu GARDENA AquaZoom.

image

Przenośna

Stworzona z wytrzymałych materiałów, z myślą o łatwym przenoszeniu dzięki ergonomicznemu uchwytowi i małemu ciężarowi. Szybka gotowość do pracy dzięki dużemu otworowi wlewowemu. A Ty łatwo i wygodnie przeniesiesz pompę tam, gdzie jest akurat potrzebna.

image

Wygodne napełnianie i opróżnianie

Nie powoduje rozpryskiwania wody i można ją łatwo napełnić bez lejka dzięki dużemu otworowi wlewowemu. Śruba spustowa umożliwia usunięcie resztek wody, chroniąc pompę przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez mróz.

image

Mosiężne gwinty

Trwałe gwinty przyłączeniowe sprawdzają się znakomicie przy montażu na stałe. Dwa podwójne przyłącza G1 w komplecie umożliwiają łatwe połączenie z akcesoriami GARDENA, takimi jak węże czy filtry.

 

Termiczny wyłącznik bezpieczeństwa

Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przegrzaniu silnika. 

image
Moc znamionowa - 600 W
Maks. wydajność -3000 l/h
Maks. ciśnienie-3,5b
Maks. wysokość podnoszenia - 35 m
Maks. głębokość samozasysania - 7m
Napęd pompy: Jet
Ciężar - 5,3 kg
Długość kabla - 1,5m 
Klasa zabezpieczenia - IP X4
Wymiary- 35x20x28 cm

INSTRUKCJA OBSŁUGI 


PDF DocumentJESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!


Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!!

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie