• Muchozol spray na osy i szerszenie 750ml

Skuteczny środek zwalczający osy i szerszenie z dużej odległości!!!

28.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5902341009368

MUCHOMOR SPRAY NA OSY I SZERSZENIE
750ml

image

 

Przedmiotem sprzedaży jest preparat w aerozolu przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni. Opakowanie pod ciśnieniem umożliwia rozpylenie preparatu z dużej odległości, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami..


SPOSÓB UŻYCIA:
Przed użyciem preparat należy wstrząsnąć.Oprysk wykonać późnym popołudniem lub wieczorem, ze względu na mniejszą aktywność owadów. Obficie spryskać gniazdo przez 6-7 sekund, aby nasączyć dobrze je produktem. Główny strumień kierować w otwór gniazda. Do likwidacji większego gniazda wydłużyć czas oprysku do 12 sekund.Do usuwania gniazda przystąpić po 24 godzinach. W przypadku likwidacji gniazda w pomieszczeniu, po wykonanym zabiegu wywietrzyć pomieszczenie prze 1 godzinę.

 

2-3 METROWY STRUMIEŃ!!!!!

image

Zawartość substancji czynnej:d-Tetrametryna, 0.15g/100g, Fenotryna(izomer 1R trans) 0.15g/100g

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie