• Maść ogrodnicza funaben plus 03pa 350g

Maść grzybobójcza przeznaczona do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas cięcia lub uszkodzeniach mechanicznych.

17.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5907456452085

FUNABEN PLUS 03PA

OPAKOWANIE:350g

image 

FUNABEN PLUS 03 PA jest środkiem grzybobójczym o działaniu systemicznym w formie pasty do smarowania ran drzew i krzewów po ich cięciu, wiosennym pękaniu kory i innych uszkodzeniach mechanicznych. Działa skutecznie przeciwko zgorzeli kory, rakowi drzew owocowych, rdzy kory, leukostomozie, rakowi iglastych i liściastych drzew i krzewów leśnych oraz przyspiesza zabliźnianie się ran i skaleczeń. Środek przeznaczony do stosowania w sadach, ogrodach przydomowych i na działkach, w szkółkach, drzewostanach, uprawach iglastych i liściastych drzew i krzewów leśnych, w parkach oraz na terenach zieleni miejskiej.


STOSOWANIE:

Rany należy dokładnie oczyścić, wyrównać brzegi nadając im kształt zbliżony do owalu. W przypadku ran zgorzelowych i rakowych wyciąć do zdrowej tkanki.Powstałe rany dokładnie pokryć za pomocą pędzla jednolitą warstwą środka.


Zalecana dawka: 100g środka/18dm3

image

Zawartość substancji biologicznie czynnej: tiofanat metylu (związek z grupy benzimidazoli) - 3%.


Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.
 

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie