• Linia kroplujaca do rzędów roślin 50m zestaw L 13013

Symbol: 13013

Micro-Drip-System linia kroplująca do rzędów roślin – zestaw L 50m służy do wygodnego, oszczędzającego wodę nawadniania rzędów roślin.

257.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier standard 17
Kurier standard - pobranie 23
Dostępność Średnia dostępność
EAN 4078500018500

LINIA KROPLUJĄCA DO RZĘDÓW ROŚLIN- ZESTAW L

GARDENA 13013

image

image

GARDENA Micro-Drip-System linia kroplująca do rzędów roślin – zestaw L służy do wygodnego, oszczędzającego wodę nawadniania rzędów roślin. Reduktor ciśnienia podłączany jest do kranu za pomocą zestawu przyłączeniowego, w skład którego wchodzą: krótki odcinek węża i 2 szybkozłącza (zestaw podstawowy nie zawiera tych elementów). Linia kroplująca do rzędów roślin wyposażona jest w samoczyszczące kroplowniki, rozmieszczone w odstępach 30 cm, co umożliwia równe nawadnianie żywopłotów i krzewów. 

Wydatek wody: 4l/h

 

Zawartość:

  • 1 reduktor ciśnienia 1000,
  • 50 m Linii kroplującej 13 mm (1/2")
  • 1 korek zamykający 13 mm (1/2").

image

OSZCZĘDNOŚĆ WODY

Micro-Drip-System pozwala na precyzyjne dozowanie odpowiedniej ilości wody dostarczanej roślinom. W efekcie otrzymujemy indywidualne, oszczędne nawadnianie idealnie dopasowane do potrzeb.

image

SAMOCZYSZCZĄCE KROPLOWNIKI

Specjalna technologia systemu labiryntów zapobiega przenikaniu korzeni do kroplowników chroniąc je przed zatkaniem.

image

ZESTAW GOTOWY DO UŻYCIA

Zestaw kroplujący do rzędów roślin L  zawiera wszystkie komponenty potrzebne do oszczędzającego wodę nawadniania. Zestaw można rozbudować do maksymalnie 100 m przy użyciu 25 m linii do rozbudowy Art.Nr 13131-20

image

 

ŁATWA INSTALACJA

Dzięki opatentowanej technice łączenia rur "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je rozłączać.

 

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY GARDENA!!!


Produkty firmy Gardena zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawdzoną jakość. Zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje, bardzo długo jest szczelne i ma szeroki zakres możliwych połączeń. Oferowane przez Gardenę narzędzia i urządzenia są najwyższej jakości i znacząco odbiegają trwałością i solidnością od produktów tanich firm.

Kupując narzędzia firmy Gardena, kupujesz raz na wiele lat!!!

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie