• Facelia BŁĘKITNA STALA 1kg C1

Facelia Stala to nowa kwalifikowana odmiana dająca wyższe plony zielonej masy i nasion i zawierającej do 21% białka surowego w suchej masie.

Cykl rozwojowy rośliny Jednoroczna
Kolor kwiatów czerwone, fioletowe, różowe
Brak towaru
34.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 17
INPOST Kurier C 17
Kurier C - pobranie 23
Dostępność Brak towaru


FACELIA BŁĘKITNA "STALA" kwalifikowana C1
image

Przedmiotem naszej aukcji są nasiona FACELII BŁĘKITNEJ "STALA".
Jest rośliną uprawianą na paszę, niekiedy na nawóz zielony. Plon zielonki to 15-20 t/ha. Facelia to również jedna z najlepszych roślin miododajnych. Pszczoły odwiedzają facelię błękitną przez cały dzień. Na 1 m2 uprawy może pracować 30 pszczół. "Stala" to nowa kwalifikowana odmiana facelii dająca wyższe plony zielonej masy i nasion i zawierającej do 21% białka surowego w suchej masie.


image

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST 1KG NASION.

Uwaga! W przypadku zakupu wielokrotności produktu, towar jest wysyłany w opakowaniu zbiorczym. Jeżeli zamówienie ma zostać zapakowane oddzielnie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Uprawa:
Okres wegetacji trwa około 100 dni. Facelia wschodzi po 8 dniach, zakwita po 50 dniach od daty wysiewu i kwitnie przez 5 tygodni; okres masowego kwitnienia trwa 3 tygodnie. Ponieważ ma krótki okres wegetacji, można ją siać w różnych terminach, obliczając je tak, aby zakwitła w pożądanym czasie.  Wysiana tuż przed mrozami zakwita w maju roku następnego. Siana zaś jako poplon zakwita we wrześniu i daje cenny pożytek jesienny.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie