• Biopolin 100ml wabi pszczoły i trzmiele do kwiatków

Symbol: KKA-09220

BIOPOLIN SKUTECZNY PREPARAT WABIĄCY PSZCZOŁY I TRZMIELE DO KWITNĄCYCH KWIATÓW

24.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3dni
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5907102010386

BIOPOLIN 
SKUTECZNIE PRZYWABIA PSZCZOŁY DO KWITNĄCYCH ROŚLIN
OPAKOWANIE: 100ml

image

Przedmiotem sprzedaży jest preparat do opryskiwania kwitnących roślin uprawnych w celu zwiększenia ich atrakcyjności dla pszczoły miodnej, murarki ogrodowej i trzmieli. Kwiaty z roślin traktowanych Biopolinem są intensywniej odwiedzane przez te owady i w konsekwencji efektywniej zapylone.

image

Prowadzi to do znacznego zwiększenia plonu i poprawy jego jakości. Polecany do stosowania w uprawach sadowniczych, warzywnych oraz w rzepaku. Preparat zawiera kompozycję różnych substancji pochodzenia naturalnego lub identycznych z nimi, które zmieszane ze sobą posiadają udowodnione, silne właściwości przywabiania pszczół.
W preparacie Biopolin zastosowano zaawansowaną technologię formulacji atraktantów - Slow Release Technology. Dzięki temu efekt przywabiania pszczół jest stabilny i przedłużony w czasie. Do skutecznego działania produktu wystarczy wykonanie jednego zabiegu.

 

DAWKOWANIE:
20 ml środka w 5-7,5l wody na 100m2
PRODUKT, OPRÓCZ WABIENIA PSZCZOŁY MIODNEJ, PODNOSI ATRAKCYJNOŚĆ KWIATÓW RÓWNIEŻ DLA INNYCH OWADÓW ZAPYLAJĄCYCH (MURARKI OGRODOWEJ, TRZMIELI).
image

 

Opakowanie zawiera 100ml środka co wystarcza na 500m2

 
Pełna informacja o preparacie znajduje się na etykiecie/instrukcji stosowania środka ochrony roślin, dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą. Preparat stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie