• Atut Hobby 50ml na chwasty odrosty mniszka i mech

Symbol: KKA-09412

Atut Hobby jest środkiem nieselektywnym o działaniu kontaktowym, przeznaczonym do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych w amatorskiej do zwalczanie chwastów i odrostów oraz do zwalczania mchów na powierzchniach twardych i półprzepuszczalnych.

19.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13.9
INPOST Paczkomaty 24/7 (dostawa 24-48h) 13.9
INPOST Kurier standard 16
Kurier standard - pobranie 19
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5907102011307

ATUT HOBBY ZWALCZA CHWASTY ODROSTY I MECHimage

OPAKOWANIE: 50ml

imagePrzedmiotem sprzedaży jest ekologiczny środek do zwalczanie chwastów Atut Hobby firmy Sumin. Środek jest desykantem i nieselektywnym herbicydem o działaniu kontaktowym, przeznaczonym do stosowania w ogrodach działkowych i przydomowych w amatorskiej uprawie drzew owocowych (zwalczanie chwastów i odrostów) i winorośli (zwalczanie chwastów) oraz do zwalczania mchów na powierzchniach twardych i półprzepuszczalnych.

 

image

Zawartość substancji aktywnej :kwas nonawowy 680g/l (związek z grupy kwasów karboksylowych

Pełna informacja o preparacie znajduje się w etykiecie - instrukcji stosowania środka ochrony roślin dołączonej do każdego opakowania. Przed użyciem zapoznać się z etykietą. Stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowań jednostkowych.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie